Dni Łukowa: sobotnia scena z DJ Loui

DJ Loui - znany DJ i producent muzyczny poprowadzi sobotnią scenę Dni Łukowa. Wydarzenie wraca do naszego miasta po dwuletniej przerwie!

DJ Loui to znany i popularny - nie tylko w Polsce - DJ i producent muzyczny. Dzięki swoim hitom i duetom m.in. z Johnem Jamesem lub Scibi zasłynął także w europejskich klubach. Loui gra oraz produkuje muzykę house, deep house oraz nu-disco. Jest wydawcą kilkudziesięciu singli oraz remixów, rezydentem „Projektu Plaża” i „Lech Lato” 2009 i 2010, a także uczestnikiem wielu festiwalów muzyki klubowej. Jest także współzałożycielem wytwórni Taste The Music.

Organizatorom Dni Łukowa udało się namówić znanego DJ-a, aby na jeden dzień opuścił klubowe sale i zagrał na scenie przy ul. Prusa podczas plenerowej imprezy w sobotę 28 maja. Co więcej, DJ Loui poprowadzi całą sobotnią imprezę szykowaną przez Miasto Łuków, Ośrodek Sportu i Rekreacji i Łukowski Ośrodek Kultury właśnie w sobotnie popołudnie. Tego nie można przegapić! Do zobaczenia na Dniach Łukowa 2022!