Dzisiaj jest: 24 Września 2018   |   Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

Boiska treningowe "Nad Krzną"

Zapraszamy do obejrzenia programu poświęconemu boiskom treningowym "Nad Krzną".

Wystawa "Ojcowie Niepodległości"

Wystawa Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na plenerową wystawę „Ojcowie Niepodległości”, która w ramach akcji „Biało-czerwony szlak. Moja Niepodległa” odbywa podróż po polskich miastach.

Czytaj więcej...

Wdzięczni Polskiej Wsi

W roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę Prezes Rady Ministrów Pan Mateusz Morawiecki ma zaszczyć zaprosić wszystkich mieszkańców Łukowa i Powiatu Łukowskiego na Pierwsze Ogólnopolskie Święto – Wdzięczni Polskiej Wsi. Uroczystości odbędą się w niedzielę, 23 września br., o godz. 12.00, w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej.

Czytaj więcej...

VI Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

W niedzielę 16 września 2018 roku w Parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie odbył się szósty, ostatni w tym roku koncert w ramach „VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie”. Wystąpili: chór „Schola Cantorum Misericordis Christi” z Białej Podlaskiej oraz Andres Uibo z Tallina w Estonii na organach.

Czytaj więcej...

Wolność jest w nas

Wolność jest w nasBurmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają dzieci i młodzież z łukowskich przedszkoli, szkół podstawowych, klas gimnazjalnych, szkół średnich oraz instytucji kultury do wzięcia udziału w konkursach: wokalnym, recytatorskim, plastycznym oraz multimedialnym, związanych z tematyką niepodległości. Hasłem przewodnim konkursów jest: „Wolność jest w nas”.

Czytaj więcej...

„Dla Niepodległej ...”

W związku z Obchodami 100 - lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę Muzeum Regionalne w Łukowie i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat o tematyce niepodległościowej.

Czytaj więcej...

80 031 osób na "Delfinie"

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie informuje, iż w sezonie letnim w okresie od 16.06.2018 r. do 16.09.2018 r. z Pływalni Letniej „Delfin” skorzystało 80 031 osób. Tegoroczny rekord padł w dniu 22.07.2018 r. - baseny odwiedziło 4 047 klientów.

Pływalnia „Delfinek”

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie informuje, że Pływalnia „Delfinek”, po przerwie wakacyjno-konserwacyjnej, będzie czynna od dnia 29.09.2018 r. (sobota).

VII posiedzenie Łukowskiej Rady Seniorów

W dniu 20 września (czwartek) 2018 roku o godz. 18.00 w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie przy ul. Józefa Piłsudskiego 17 odbędzie się VII posiedzenie Łukowskiej Rady Seniorów.

Bezpieczny Peleton 2018

Bezpieczny Peleton 2018W dniu 22 września 2018 r. Burmistrz Łukowa Pan Dariusz Szustek zaprasza mieszkańców Łukowa na imprezę „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - Dzień bez samochodu”. Start Bezpiecznego peletonu zaplanowano na godzinę 14.00 z placu przy fontannie z metą na terenie Kompleksu Rekreacyjnego Zimna Woda, gdzie odbędzie się losowanie nagrody głównej ufundowanej przez abcrowery.pl i gadżetów rowerowych (m.in.: liczniki rowerowe, kaski, rękawiczki, oświetlenie, zapięcia, pompki, sakwy rowerowe). 

Czytaj więcej...