Dzisiaj jest: 17 Lipca 2018   |   Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

 

Wyłożenie do publicznego wglądu

Zgodnie z Obwieszczeniem Burmistrza Miasta Łuków z dnia 8.07.2018 r. wykłada się do publicznego wglądu projekt zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Łuków dla terenu położonego w Łukowie pomiędzy granicami administracyjnymi miasta od strony północno-zachodniej, ul. Łapiguz i terenem PKP.

Czytaj więcej...

Termomodernizacja budynku SP 5 w Łukowie

Przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Łukowie trwają prace termomodernizacyjne budynku.

Termomodernizacja budynku SP 5 w Łukowie

Rozporządzenie Wojewody Lubelskiego

Rozporządzenie Nr 23 Wojewody Lubelskiego w związku z wyznaczeniem w dniu 3 lipca 2018 r. w powiecie radzyńskim ogniska choroby zakaźnej zwierząt podlegającej obowiązkowi zwalczania, tj. afrykańskiego pomoru świń w miejscowości Domaszewnica, gmina Ulan-Majorat, dla którego obszar zapowietrzony i zagrożony chorobą przekracza granice jednego powiatu.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu

Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie IMGW-PIB, dyżurny synoptyk: Kamil Walczak informuje o intensywnych opadach deszczu od godz. 15:00 dnia 13.07.2018 r. do godz. 20:00 dnia 14.07.2018 r. w województwie lubelskim. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności ostrzeżenia: miejscami od 30 mm do 45 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze, lokalnie z gradem oraz porywami wiatru do 70 km/h.

Czytaj więcej...

Magia Italiana 2018

Początek wakacji wokaliści ze Szkolnego Studia Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie spędzili w jednej z najpopularniejszych włoskich miejscowości wypoczynkowych Rimini. Wzięli tam udział w XVII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży "Magia Italiana 2018" reprezentując Łuków i Polskę.

Czytaj więcej...

Bądźmy Razem 2018

Bądźmy Razem 2018

Burmistrz Łukowa Pan Dariusz Szustek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasz region” zapraszają na Imprezę Integracyjną "Bądźmy Razem''. Impreza odbędzie się w niedzielę 15 lipca 2018 roku na obiektach sportowych OSiR nad Krzną (pomiędzy OSiR, a bazą PKS).

 

Czytaj więcej...

Walcz z ASF!

Mieszkańcy gmin zagrożonych wirusem afrykańskiego pomoru świń (ASF), którzy znajdą padłego dzika, nadal mogą zgłaszać się po nagrodę w wysokości 200 zł. Zarząd Województwa Lubelskiego podjął decyzję o realizacji trzeciej edycji konkursu na zgłoszenie znalezionych zwłok padłego dzika. Akcja potrwa do 30 listopada.

Czytaj więcej...

Serwis Samorządowy

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego "Serwisu Samorządowego". Rozmowa dotyczyła termomodernizacji Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie.

Czytaj więcej...

"Bądźmy Razem" - parkingi

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie informuje, iż dnia 15.07.2018 r. w godzinach 8:00 – 16:00 w związku z organizacją imprezy dla osób niepełnosprawnych „Bądźmy Razem” zostaną wyłączone miejsca parkingowe pomiędzy Ośrodkiem Sportu i Rekreacji a bazą PKS.

Czytaj więcej...

Serwis Samorządowy

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego "Serwisu Samorządowego". Rozmowa dotyczyła budowy III etapu "małej obwodnicy" Łukowa.