Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2018   |   Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

Bądźmy Razem 2018

Burmistrz Łukowa Pan Dariusz Szustek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasz region” zapraszają na Imprezę Integracyjną "Bądźmy Razem''. Impreza odbędzie się w niedzielę 15 lipca 2018 roku na obiektach sportowych OSiR nad Krzną (pomiędzy OSiR, a bazą PKS).

W programie imprezy m.in.:
10:30 – Msza Święta w Parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie

Czytaj więcej...

Zagrożenia suszą rolniczą

W związku z wystąpieniem na terenie Polski zagrożenia suszą rolniczą, Wicewojewoda Lubelski przekazuje do zapoznania się otrzymany z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pakiet informacyjny dla rolników.

System monitoringu suszy rolniczej

Informacje dla komisji oraz rolników

Wzory protokołów

"Mała obwodnica" Łukowa - III etap - 22/06/2018

Trwają prace związane z budową III odcinka "małej obwodnicy" Łukowa.

Powitanie lata nad łukowskim zalewem

Powitanie lata nad łukowskim zalewemBurmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego, czyli otwarcie plaży miejskiej oraz kąpieliska Zimna Woda. Inauguracja obiektu odbędzie się w dniu 1 lipca 2018 r. o godz. 16:00.

Na mieszkańców Łukowa i okolic będzie czekało wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. - to prezent na Dzień Dziecka od Ministerstwa Cyfryzacji. Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję - wizyta w urzędzie. Od teraz będą mieli wybór - pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie o burzach z gradem

Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW-PIB w Warszawie, dyżurny synoptyk Mateusz Barczyk informuje o możliwości wystąpienia burz z gradem od godz. 16:00 dnia 21.06.2018 do godz. 01:00 dnia 22.06.2018 r. w województwie lubelskim. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 30 mm, lokalnie, w wyniku sumowania opadu za cały okres, do 50 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h. Miejscami grad.

Czytaj więcej...

Memoriał Stanisława Zalewskiego w Lublinie

Memoriał Stanisława Zalewskiego w LublinieW dniu 16 czerwca 2018 roku w Lublinie po raz 15. rozegrano Memoriał Stanisława Zalewskiego. W turnieju wystartowali dwaj podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego, którzy reprezentowali sekcję pięściarską ŁKS „Orlęta Łuków". Łukowscy pięściarze walczyli z zawodnikami z Lublina. W kategorii seniorów do 69 kg Jakub Strzyżewski pokonał Dominika Podlodowskiego 2:1, a w kategorii juniorów do 69 kg Kamil Szczygielski uległ na punkty 0:3 Bartłomiejowi Flak.

 

Bartosz Boncik z Pucharem Unii Europejskiej

Bartosz Boncik z Pucharem Unii EuropejskiejW Innsbrucku (Austria) odbył się V EUROPEAN UNION WEIGHTLIFTING CUP, w którym wystartował Bartosz Boncik, wychowanek ŁKS "Orlęta Łuków". Za zwycięstwo wśród juniorów młodszych, po raz pierwszy w karierze, dla naszego zawodnika zagrano Mazurka Dąbrowskiego. Młodszy z braci Boncików osiągnął 348 kg w dwuboju (113 rwanie i 135 podrzut).

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Łuków

Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 1b ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2018 r. poz. 121 z późn. zm.), Burmistrz Miasta Łuków informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Łuków przy ul. Piłsudskiego 17 oraz na stronach internetowych został umieszczony wykaz nieruchomości stanowiącej własność Miasta Łuków, położonej w Łukowie przy ul. Dr A. Rogalińskiego (teren Parku Miejskiego), przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas oznaczony do 3 lat.

Czytaj więcej...

Obwieszczenie

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Łuków dla terenu położonego w Łukowie przy ul. Wójtostwo

Czytaj więcej...