Dzisiaj jest: 24 Lutego 2018   |   Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

   

JPK_VAT z Profilem Zaufanym

Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego br.). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego. Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).

Czytaj więcej...

Wesołe Nutki 2018

Wesołe Nutki 2018Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do udziału w XXXIX Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki", który odbędzie się w dniach 17-18 marca 2018 roku o godzinie 10:00 w ŁOK.

 

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną 2018

Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną 2018Łukowski Ośrodek Kultury zachęca uczniów łukowskich szkół do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną 2018. Celem konkursu jest podtrzymywanie tradycji wysyłania życzeń do bliskich poprzez kartkę świąteczną, kultywowanie tradycji wielkanocnych, prezentacja i popularyzacja dziecięcej i młodzieżowej twórczości plastycznej.

Czytaj więcej...

Giełda Kolekcjonerów

Giełda KolekcjonerówŁukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną Giełdę Kolekcjonerów. Odbędzie się ona w niedzielę 4 marca 2018 roku o godzinie 10.00 w Sali Widowiskowej ŁOK. Na tym cyklicznym targowisku, które odbywa się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w Łukowskim Ośrodku Kultury, będzie można kupić, wymienić, obejrzeć oraz sprzedać znaczki pocztowe, monety i banknoty, karty pocztowe i widokówki, karty telefoniczne, medale, odznaki, ordery, stare dokumenty, listy, pamiątki wojskowe, stare obligacje i akcje, zapalniczki i inne starocia

Don Wasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

Don Wasyl & Gwiazdy Cygańskiej PieśniŁukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert „Don Wasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni". Koncert pod nazwą „Jedno jest niebo dla Wszystkich” odbędzie się w piątek 13 kwietnia 2018 roku o godz. 19:00 w ŁOK. Bilety są dostępne w kasie Kina Łuków oraz online na stronie www. Don Vasyl jest animatorem ruchu kulturalnego polskich Cyganów. Dwie ostatnie solowe płyty Don Vasyla „Niech pędzą konie” z 2011 roku oraz „Gdzie moja młodość” z 2013 roku zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem przez fanów nie tylko muzyki cygańskiej.

Czytaj więcej...

XLIX Sesja Rady Miasta Łuków

W dniu 1 marca 2018 roku o godz. 12.00 w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II przy ul. Józefa Piłsudskiego 17 w Łukowie odbędzie się XLIX Sesja Rady Miasta Łuków.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie.
2. Uchwalenie porządku obrad XLIX sesji Rady Miasta.
3. Przyjęcie protokołów z XLVI, XLVII i XLVIII sesji Rady Miasta.

Czytaj więcej...

Wyłożenie do publicznego wglądu

Zgodnie z Obwieszczenie Burmistrza Miasta Łuków z dnia 11.02.2018 r. wykłada się do publicznego wglądu projekt zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Łuków dla terenu położonego w Łukowie pomiędzy granicami administracyjnymi miasta od strony północno-zachodniej, ul. Łapiguz i terenem PKP.

Czytaj więcej...

Człowiek Roku 2017

Burmistrz Łukowa Pan Dariusz Szustek, dzięki Państwa głosom, jest w finale plebiscytu Człowiek Roku 2017 organizowanego przez Kurier Lubelski. Dziś w Kurierze Lubelskim prezentacja finalistów. Wyniki na stronie www. Głosowanie będzie trwać do piątku, 2 marca br., do godz. 20:00.

Zachęcamy do oddawania głosów

Liga Mazowsza

Liga MazowszaW dniu 18.02.2018 r. w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego tzw. LIGA MAZOWSZA. W turnieju startowali najlepsi zawodnicy w województwie. ŁUKOWSKI KLUB KARATE otrzymał zaproszenie na turniej i możliwość startu. Podopieczna sensei Pawła Głowackiego Weronika Borek uzyskała najlepszy wynik w swojej kategorii (roczniku 2009) i zajęła 1 miejsce.

 

Wygraj Sukces

Wygraj SukcesŁukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kwalifikacje wstępne do ogólnopolskiego 23. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces", które odbędą się w niedzielę 22 kwietnia 2018 roku w ŁOK. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie na formularzu dostępnym na stronie www do 15 marca 2018 roku.

Czytaj więcej...