Dzisiaj jest: 20 Czerwca 2018   |   Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

Łukowscy uczniowie na meczu PlusLigi

Łukowscy uczniowie na meczu PlusLigiMłodzież z Łukowa oglądała mecz PlusLigi piłki siatkowej mężczyzn pomiędzy stołecznym zespołem ONICO AZS Politechnika Warszawa a znaną na całym świecie, naszpikowaną mistrzami świata ekipą SKRY Bełchatów. Organizatorami wyjazdu byli nauczyciele Pan Mariusz Kiełczewski z Gimnazjum Nr 2 w Łukowie oraz Pan Jarosław Dziewulski nauczyciel z Zespołu Szkół Nr 1 w Łukowie, którzy wraz ze swoimi uczniami z „Dwójki” i „Zawodówki” już na parkingu Torwaru mieli wyjątkową okazję bezpośredniego spotkania głównych aktorów tego sportowego widowiska.

Jak co roku ze strony AZSPW na wszystkich kibiców czekała specjalna oprawa przedmeczowa, podczas której w obecności buchających płomieni prezentowani byli wszyscy grający siatkarze. Ponadto odbywały się pokazy akrobatyki sportowej oraz konkurs zagrywki gdzie nagrodą główną był samochód osobowy.

Siatkarze Politechniki stanieli na wysokości zadania i sprawili nie lada niespodziankę ponad 6 tysiącom kibiców zgromadzonym w hali Torwar wygrywając z wyżej notowanym zespołem z Bełchatowa 3:1 a nagrodę MVP zdobył libero Akademików Maciej Olenderek.

Dzięki staraniom Pana Mariusza dwóch uczniów z łukowskiej „Dwójki” Artur Rychta i Filip Tarasiuk otrzymało akredytacje dziennikarskie. Mając możliwość poruszania się po płycie boiska doskonalili swoje umiejętności dziennikarskie robiąc zdjęcia i nagrywając materiał video.

Kibice z Łukowa mieli okazję otrzymać autografy oraz zrobić sobie zdjęcia z takimi gwiazdami siatkówki jak: Karol Kłos, Mariusz Wlazły, Paweł Zagumny, Przemek Smoliński czy Andrzej Wrona.

Następny wyjazd łukowskich kibiców prawdopodobnie już w marcu.

Foto: Artur Rychta.