Mistrzostwa Polski w Jarosławiu

W dniach 10-12 marca br. w Jarosławiu pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w formule kick light. W zawodach wystartowało 305 zawodników z 75 klubów. W turnieju wzięło udział 5 podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego.

Zawodnicy KSW Łuków walczyli ambitnie i zdobyli punkty do Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży.

Stoczyli bardzo dobre pojedynki, niestety w walkach o wejście do strefy medalowej zabrakło im skuteczności. Tym razem do Łukowa wracają bez medali ale z cennym doświadczeniem.

W wyniku rywalizacji juniorów 5. miejsce zajął Oskar Dudziński, 6. miejsca wywalczyli Dominika Kondracka i Jakub Bober, a 7. miejsce Konrad Zaniewicz.

W kategorii seniorów miejsce 9.-16. wywalczył Jakub Strzyżewski.