7 medali - w tym dwa złote krążki - zdobyli reprezentanci klubu KSW Łuków podczas Otwartych Mistrzostw Piaseczna dzieci i kadetów w kickboxingu w formule pointfighting i light contact. Zawody rozegrano w sobotę 7 marca w Sali GOSiR w tym mieście. O medale walczyło w sumie 149 zawodników z 13 klubów.

Zawodnicy z Łukowa startowali w formule pointfighting pod opieką trenerów Zenona Pawlikowskiego i Grzegorza Piotrowskiego i przywieźli z Piaseczna 7 medali. Pierwsze miejsca na zawodach wywalczyli Amelia Wasilewska (kadet starszy 42 kg) i Maja Staniewicz (kadet młodszy 32 kg). Srebrny krążek zdobyła Weronika Urban, a brązowe krążki wywalczyli Gabriela Lizoń, Aleksandra Urban, Michał Kruczek i Aleksander Maciak.

Organizatorzy zawodów wytypowali także najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i formułach. W formule pointfighting, wśród kadetów starszych najlepszą zawodniczką uznano Amelię Wasilewską (aktualną i brązową medalistkę Mistrzostw Europy z 2018 roku).