Nowy sezon w KSW Łuków - Łuków - Oficjalny Serwis Internetowy Miasta
Dzisiaj jest: 14 Sierpnia 2018   |   Imieniny obchodzą: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

 

Nowy sezon w KSW Łuków

Nowy sezon w KSW ŁukówW piątek 1 września 2017 r. o godz. 17.00 na sali przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się spotkanie organizacyjne i rekrutacja do nowych grup dla osób, które chcą rozpocząć treningi kickboxingu w Klubie Sportów Walki Łuków zrzeszonym w Polskim Związku Kickboxingu, działającym w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie.

Ze względu na wyjazd klubowych kadrowiczów na Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w kickboxingu, w tym roku szkolnym zajęcia rozpoczną się później niż zwykle. Młodzież w wieku powyżej 12 lat zaczyna we wtorek 12 września br. o godz.18.30, a młodsi zawodnicy pierwszy trening mają w sobotę 16 września br. o godz. 9.00. Treningi pięściarskie dla dorosłych rozpoczną się w piątek 15 września br. o godz. 21.00.

Zenon Pawlikowski, trener łukowskich mistrzów kickboxingu, który od wielu lat specjalizuje się w szkoleniu młodych zawodników zachęca do aktywności fizycznej od jak najmłodszego wieku. Twierdzi, że aktualnie proces szkolenia w sporcie rozpoczyna się bardzo wcześnie. W KSW Łuków prowadzi się zajęcia z dziećmi już w wieku 6 lat. Najmłodsi rozpoczynają od ćwiczeń ogólnorozwojowych. Starsi doskonalą swoją sprawność i uczą się techniki walki, a młodzież od razu wdrażana jest w cykl treningu sportowego przygotowującego do pierwszych zawodów. Niezależnie od grupy treningowej wszyscy kształtują swój charakter i rozpoczynają wspaniałą przygodę ze sportem, która nie rzadko trwa całe życie.

Źródło: KSW Łuków.