Dzisiaj jest: 18 Września 2018   |   Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

 

 

Mistrzostwa Europy w Macedonii

Mistrzostwa Europy w MacedoniiReprezentacja Polskiego Związku Kickboxingu dotarła już do Skopje (Macedonia), gdzie odbywają się Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów. W tegorocznych mistrzostwach kontynentu startuje aż pięciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji kickboxingu KSW Łuków - klubu działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie.

W formule pointfighting w kategorii do 46 kg kadetów starszych wystartuje Marta Pawlikowska, w kategorii do 42 kg kadetów młodszych Dorian Siekierzyński, a w kategorii do 28 kg kadetów młodszych Amelia Wasilewska. W formule light contact w kategorii do 65 kg kadetów starszych barw naszego kraju będzie broniła Martyna Czerepinska, a w kategorii do 42 kg kadetów starszych Natalia Zarzycka.

Aktualnie zawodnicy są już po rejestracji i losowaniu. Wszyscy utrzymali limity wagowe i wystartują w swoich kategoriach. Po pierwszym dniu aklimatyzacyjnym, od jutra rozpoczynają się walki. Trzymamy mocno kciuki i liczymy na dobry występ. Zawodnicy KSW Łuków przyzwyczaili nas do sukcesów. Miejmy nadzieję, że i tym razem na najważniejszych zawodach w roku dadzą radę.

Wyjazd łukowskich zawodników na Mistrzostwa Europy jest możliwy dzięki wsparciu Burmistrza Łukowa Pana Dariusza Szustka, Wójta Gminy Łuków Pana Mariusza Osiaka, Zarządu Powiatu Łukowskiego oraz oczywiście dzięki zaangażowaniu i pomocy rodziców zawodników i zawodniczek.

Źródło: KSW Łuków