Dzisiaj jest: 18 Września 2018   |   Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

 

 

Łuków Przyjazny Rowerzystom

Łuków Przyjazny RowerzystomW dniu 21 września 2017 r. w trakcie ósmych targów KIELCE BIKE – EXPO wręczono certyfikaty "Gmina Przyjazna Rowerzystom". W kategorii gminy miejskie i miejsko-wiejskie od 10 do 30 tys. mieszkańców Miasto Łuków otrzymało wyróżnienie. Idea stworzenia konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom powstała w 2012 roku podczas ustanowienia w Polskim Towarzystwie Turystyczno - Krajoznawczym - Roku Turystyki Rowerowej. Konkurs ma na celu zebranie i spopularyzowanie informacji o gminach, które w swoich planach i działaniach uwzględniły potrzeby rowerzystów i stawiają na promocję aktywnego wypoczynku na rowerach. 

W 2017 roku po raz drugi przyznano nagrodę Grand Prix, o tą nagrodę mogła się ubiegać gmina, która trzykrotnie otrzymała certyfikat, a otrzymała ją gmina Józefów (woj. lubelskie).

Łuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny RowerzystomŁuków Przyjazny Rowerzystom