Delegacja z Łukowa w Estonii - Łuków - Oficjalny Serwis Internetowy Miasta
Dzisiaj jest: 14 Sierpnia 2018   |   Imieniny obchodzą: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

 

Delegacja z Łukowa w Estonii

Delegacja z Łukowa w EstoniiW dniach 27 - 30 września 2017 r. delegacja Miasta Łuków, w składzie: Burmistrz Łukowa Pan Dariusz Szustek, Skarbnik Miasta Pani Barbara Leszczyńska, Radna Rady Miasta Pani Agnieszka Pawlik, Radny Rady Miasta Pan Przemysław Wereszczyński oraz Pracownik Wydziału Promocji Urzędu Miasta Łuków Pan Jacek Jakubowski, przebywała w mieście partnerskim Tõrva w Estonii na zaproszenie Mera Pana Maido Ruusmanna.

Zaproszone delegacje z Polski, Litwy, Ukrainy, Szwecji i Norwegii wzięły udział w posiedzeniu Rady Miasta Tõrva, na którym podpisano porozumienie partnerskie pomiędzy miastem Tõrva a Lazdijai (Litwa) i Baranivka (Ukraina).  

W dniu 28 września br. delegacje wzięły udział w spotkaniu w Urzędzie Miasta Tõrva, na którym delegacje zaprezentowały swoje miasta. Dyskutowano również na temat ewentualnych projektów współpracy pomiędzy miastami.

Delegacja zwiedziła również uniwersyteckie miasto Tartu oraz Estońskie Muzeum Narodowe w Tartu, które ma 6000 metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej.

W piątek delegacje wzięły udział w koncercie miast partnerskich w kościele w Tőrvie, na którym zaprezentowali się wykonawcy z Tõrvy, Lazdijai i Baranivki.

Delegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w EstoniiDelegacja z Łukowa w Estonii