Dzisiaj jest: 24 Października 2018   |   Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

 

 

Kompost Adamki

Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o. informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości zakupu wyprodukowanego na naszej instalacji środka poprawiającego właściwości gleby o nazwie „Kompost Adamki”. Środek ten jest środkiem organicznym o konsystencji ziemistej powstałym w wyniku kompostowania zielonych odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie. Został on dopuszczony do obrotu handlowego Decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Nr G-668/17 z dnia 2 czerwca 2017 r.

„Kompost Adamki” został poddany badaniom w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach. Zawiera ok. 0,5% m/m azotu, 0,4% m/m fosforu (P2O5) i 0,5% m/m potasu (K2O). Zawartość substancji organicznej wynosi ok. 25% s.m., zaś pH znajduje się w granicach 7-8,5.

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt pod numerem 83 343 16 32 lub 83 311 70 60.

Cena wynosi 17,00 zł netto za tonę (18,36 zł brutto za tonę). Minimalna ilość, którą można zakupić wynosi 3 tony. Kompost dostępny jest luzem i zostanie załadowany przez nas na Państwa własny środek transportu. Nie prowadzimy usług transportowych w tym zakresie. Środek ten dostępny jest na terenie naszej instalacji ZZOK w Adamkach pod adresem Biała 185 b, 21-300 Radzyń Podlaski od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00. W dzień poprzedzający planowany zakup prosimy o kontakt telefoniczny dla upewnienia się o dostępności produktu.

Źródło: Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o.