Dzisiaj jest: 24 Października 2018   |   Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

 

 

Noc Horrorów

Noc HorrorówŁukowski Ośrodek Kultury oraz Kino Łuków zapraszają wszystkich miłośników „kina grozy” w sobotę 28 października 2017 roku od godziny 21:30 do uczestnictwa w „Nocy Horrorów”. „Noc Horrorów” rozpocznie film „Krucyfiks" w reżyserii Xavier'a Gens'a. Opowiada on historię ojca Antona, skazanego za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy.

Ksiądz trafia do więziennej celi. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

Od godziny 23.15 można będzie obejrzeć dwa kolejne horrory: „Autopsja Jane Doe” oraz ok. 00:45 „Koszmar z ulicy Wiązów”.

„Autopsja Jane Doe” to horror opowiadający o tym, jak na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny, a wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

„Koszmar z ulicy Wiązów” to natomiast remake filmowej wersji z 1984 roku. Historia grupy nastolatków, która jest prześladowana przez Freddy’ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, polującego na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku…

Osoby wystylizowane tematycznie płacą mniej!

Bilety dostępne w kasie Kina Łuków oraz online https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kult…/w-dniu/2017-10-28

Serdecznie zapraszamy.