Dzisiaj jest: 23 Września 2018   |   Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

Pogoda

Złote dziewczyny z KSW Łuków

Złote dziewczyny z KSW ŁukówW dniach 10-11 listopada 2017 r. w Węgrowie sześciu reprezentantów KSW Łuków - klubu działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie, uczestniczyło w Pucharze Polski w formule light contact. W kategorii do 46 kg kadetów starszych po raz kolejny w tym sezonie triumfowała Marta Pawlikowska, która wywalczyła zloty medal.

W niższej kategorii do 42 kg również najlepszą okazała się łukowianka - Natalia Zarzycka. Ponadto srebrny medal w kategorii do 47 kg kadetów starszych zdobył Dorian Siekierzyński, a brązowe krążki przypadły Martynie Czerepińskiej (kadet starszy 60 kg) i Maciejowi Mościckiemu (kadet starszy plus 69 kg). Wiktoria Skrobas (kadet młodszy do 37 kg) tym razem wróciła bez medalu, zajęła miejsce 5-8.

Dobre wyniki zawodników KSW Łuków nie są zaskoczeniem, gdyż aż sześciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego znajduje się aktualnie w składzie Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu (Martyna Czerepińska, Marta Pawlikowska, Natalia Zarzycka Dorian Siekierzyński oraz Amelia Wasilewska i Bartosz Prusinowski, którzy z różnych powodów nie mogli wystartować w węgrowskim turnieju).

W 2017 roku łukowskich zawodników czekają jeszcze dwa starty: jeden w Śląskiej Lidze Kickboxingu, a drugi przed łukowska publicznością w trakcie Festiwalu Sportu i Zdrowia.