Dzisiaj jest: 23 Września 2018   |   Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Sesja Rady Miasta Łuków

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

 

 

 

Nowe radiowozy w KPP w Łukowie

Nowe radiowozy w KPP w ŁukowieW dniu 12 grudnia 2017 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie odbyła się uroczystość przekazania czterech nowo zakupionych radiowozów. Dwa Hyundaie trafią do Rewiru Dzielnicowych, jeden Opel Astra do Wydziału Ruchu Drogowego, drugi do Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim. Zakup ich był możliwy dzięki współfinansowaniu i wsparciu lokalnych samorządów, w tym Miasta Łuków.

Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak w trakcie krótkiego wystąpienia poinformował, iż dobra współpraca łukowskich policjantów z lokalnymi samorządami, a także wysoki poziom bezpieczeństwa w powiecie łukowskim zostały docenione i w najbliższych tygodniach tabor transportowy zostanie wzbogacony o kolejne radiowozy.

Nowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w ŁukowieNowe radiowozy w KPP w Łukowie