Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Zbiórka przedmiotów na WOŚP

Zbiórka przedmiotów na WOŚPŁukowski Sztab WOŚP działający przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby wesprzeć tak wspaniałą inicjatywę jaką jest cel 26. Finału WOŚP „wyrównanie szans w leczeniu noworodków” do przekazywania na sprzedaż w drodze licytacji przedmiotów przez osoby, które uzyskany dochód wrzucają do puszki kwestarskiej, a także na internetowe aukcje Allegro Charytatywni.

Przedmioty można przekazywać do dnia 12.01.2018 r. do Sztabu WOŚP w Łukowie, ul. Browarna 63, tel. 25 798 23 89, 515 137 778 lub kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.