Dzisiaj jest: 23 Lutego 2019   |   Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


 

 

Podziękowanie dla Miasta Łuków

Podziękowanie dla Miasta ŁukówW dniu 14 grudnia 2017 r. w Lublinie odbyła się konferencja połączona z podsumowaniem współzawodnictwa sportowego w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego MSiT - Lubelskie 2017. W trakcie podsumowania wręczono m.in. Miastu Łuków "Podziękowania za wsparcie oraz wkład w rozwój współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w Systemie Sportu Młodzieżowego w Województwie Lubelskim w 2017 roku".

 

W imieniu Burmistrza Łukowa Pana Dariusza Szustka podziękowanie odebrali Pani Iwona Zakrzewska - p.o. Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Pan Marek Król - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu UM Łuków.