Dzisiaj jest: 20 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Umowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ścieków

Umowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówMiło nam poinformować, że w dniu 28 grudnia 2017 r. została zawarta, pomiędzy Przedsiębiorstwem Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, umowa o dofinansowanie zadania pod nazwą „Modernizacja oczyszczalni ścieków z przetwarzaniem osadów ściekowych w Łukowie wraz z rozbudową i modernizacją sieci kanalizacyjnej i wodociągowej”. Dokumenty podpisali Prezes Zarządu NFOŚiGW Pan Kazimierz Kujda oraz Prezes PUIK Sp. z o.o. w Łukowie Pan Władysław Karaś.

Umowę podpisano w obecności Burmistrza Łukowa Pana Dariusza Szustka, Sekretarza Miasta Pana Ryszarda Szczygła, Zastępcy Dyrektora d/s Technicznych PUIK Pana Wiesława Iwana oraz Pani Ewy Świerczewskiej.

Całkowita wartość projektu to ok. 76 000 000 PLN netto.

Dofinansowanie w wysokości 47 880 300 PLN. 

Umowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ściekówUmowa o dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ścieków