Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Piknik Motoryzacyjny

Piknik MotoryzacyjnyClub Weteranów Szos, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Fruwającej Muchy zapraszają na „Piknik Motoryzacyjny” w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piknik odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 roku od godz. 11.00 w Łukowskim Ośrodku Kultury, Kinie Łuków i na parkingu przed ŁOK. W programie m.in.: przegląd filmów o tematyce motocyklowej, pokaz zabytkowych motocykli i samochodów, ognisko, sklepik z niespodziankami oraz możliwość sfotografowania się z ciekawą osobą.

W czasie imprezy prowadzona będzie zbiórka do puszek kwestarskich, której celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.