Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Święta polskie z kabaretem "JURKI"

Święta polskie z kabaretem Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na występ kabaretu „JURKI”, który odbędzie się w niedzielę 21 stycznia 2018 roku o godzinie 20:00 w Łukowskim Ośrodku Kultury. Kabaret zaprezentuje swój najnowszy program „Święta polskie”. „JURKI” to jeden z najlepszych polskich kabaretów, który tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo oraz Marek Litwin. Pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994 roku. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

„Święta polskie” - to najnowszy program kabaretu „JURKI”.

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet i żon.

Warto świętować, bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać nad grobem? I co robi ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie.

Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem „JURKI”.

Bilety w do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online na stronie www