Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury

„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku KulturyW dniu 24 lutego 2018 r. w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert „Muzyczny Tandem”, podczas którego wystąpili wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK w parach -  najmłodsi z najstarszymi.

Wokalne duety na scenie tworzyli: Gabrysia Rek i Karolina Oklińska w piosence „Świat to muzyka”, Maja Misiak i Ola Misiak oraz Dominika Niedziółka i Wiktoria Niedziółka w piosence „Co jest dobre a co złe”, Zuzanna Bochman i Anastazja Klimiuk w piosence „Twój styl”, Emilka Szcześniak i Klaudia Borejko w piosence „Tęcza”, Maja Przegalińska i Monika Sołtyszewska w piosence „Czas porzucić strach”, Mikołaj Gajowy i Nikodem Marek w piosence „W stronę słońca”, Zosia Szczuchniak i Monika Sołtyszewska w piosence „To jest samba”, Oliwia Dzido i Wiktoria Niedziółka w piosence „Kiedyś sens odnajdę”, Marta Wardak i Sylwia Purzycka w piosence „Z naszymi marzeniami”, Weronika Wierzchowska i Marta Skurka w piosence „Przez ten szum”, Gabrysia Łukasik i Julia Stolarczyk w piosence „Afera” oraz Karolina Jastrzębska i Dominika Niedziółka w piosence „To muzyka”.

Koncert „Muzyczny Tandem” poprowadzili: Natalia Dyjak z Teatru „Straszydełka” z Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie oraz Bartłomiej Niewęgłowski z Teatru Poezji Słowa z Łukowskiego Ośrodka Kultury. Koncert przygotowała Monika Sołtyszewska - instruktor wokalny Fabryki Piosenki ŁOK.

„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury„Muzyczny Tandem” w Łukowskim Ośrodku Kultury