Dzisiaj jest: 15 Grudnia 2018   |   Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

Zawodnicy KSW Łuków na zawodach w Wołominie

Zawodnicy KSW Łuków na zawodach w WołominieW dniach 23-25 lutego 2018 r. w Wołominie odbywały się Mistrzostwa Polski w koreańskiej sztuce walki tang soo do. Ze względu na duże podobieństwo regulaminów walki w tang soo i kickboxingu, w mistrzostwach wystartowali podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z KSW Łuków.

Najlepiej wypadła Kinga Komorowska, która zdobyła złoty medal w formule lightcontact w kategorii juniorów plus 64 kg. Nie zawiódł także Jakub Strzyżewski, który zdobył dwa srebrne medale (senior 72 kg w formule lightcontact i light kick). Ze srebrnym krążkiem wrócił Kamil Szczygielski, który występował w kategorii juniorów do 66 kg w formule lightcontact. Bardzo trudny pojedynek stoczyła Monika Olszewska (lightcontact, junior 64 kg), która w eliminacjach uległa Michael Meier z Częstochowy (wicemistrzyni świata w kickboxingu - Dublin 2016).

Opiekunem zawodników na mistrzostwach w Wołominie był łukowski instruktor kickboxingu Grzegorz Piotrowski, który na turnieju pełnił też funkcję sędziego planszowego.