Dzisiaj jest: 15 Grudnia 2018   |   Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

Mundial z Marszałkiem

Mundial z MarszałkiemW związku z przypadającą w bieżącym roku, 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Samorząd Województwa organizuje amatorski turniej piłki nożnej, który swoim zasięgiem obejmie województwo lubelskie. Dla zwycięzców rozgrywek przewidziane są atrakcyjne nagrody w postaci wyjazdu na mecz Mistrzostw Świata Polska - Japonia w Wołgogradzie 28 czerwca 2018 r.

Zgłoszenia potrwają od 6 marca (od godz. 10.00) do 19 marca (do godz. 10:00). Można zgłaszać amatorskie drużyny (maksymalnie 100 zespołów) z terenu województwa lubelskiego, w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria A 13-15 lat (roczniki 2003-2005) i kategoria B 35+ (rocznik 1983 i starsze). Do udziału organizator zaprasza amatorów spoza IV i wszystkich wyższych lig. W obu kategoriach dopuszczano zarówno udział chłopców i mężczyzn, jak również dziewcząt i kobiet.

Dwie zwycięskie drużyny zdobędą nagrodę główną – wyjazd całej drużyny (12 dzieci plus 12 rodziców-opiekunów oraz trener w kategorii A; 12 zawodników w kategorii B) na mecz Mistrzostw Świata Polska – Japonia w Wołgogradzie 28 czerwca. Nagroda obejmuje pełny pakiet świadczeń: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i bilety na mundialowi mecz.

Szczegóły i regulamin: www.lubelskie.pl