Dzisiaj jest: 24 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Medale kickbokserów na Mistrzostwach Polski

Medale kickbokserów na Mistrzostwach PolskiWspaniały wynik uzyskali łukowscy kickbokserzy reprezentujący KSW Łuków na rozgrywanych w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. w Kaliszu Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule fullcontact. Turniejowe zmagania zakończyły się wywalczeniem mistrzowskich tytułów przez Martę Pawlikowska, Macieja Mościckiego i Kamila Szczygielskiego oraz zdobyciem brązowego medalu przez Kingę Komorowską.

Marta Pawlikowska, która jest dwukrotną brązową medalistka Mistrzostw Świata, tytuł Mistrza Polski zdobyła po raz trzeci w swojej karierze. Maciek i Kamil zdobyli złote medale po raz pierwszy.

Ponadto w turnieju wystartowali Monika Olszewska (junior młodszy 60kg) i Jakub Strzyżewski (senior 67 kg), którzy swój udział zakończyli w ćwierćfinałach.

W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule fullcontact seniorów, juniorów starszych i juniorów młodszych KSW Łuków zajął IV miejsce.

Start w Kaliszu należy do najbardziej udanych w 30- letniej historii łukowskiego kickboxingu. Nigdy wcześniej łukowianie nie zdobyli trzech mistrzowskich tytułów w fullcontact - najtwardszej z klasycznych formuł kickboxingu.