Dzisiaj jest: 23 Lipca 2018   |   Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

Pogoda

Medale kickbokserów na Mistrzostwach Polski

Medale kickbokserów na Mistrzostwach PolskiWspaniały wynik uzyskali łukowscy kickbokserzy reprezentujący KSW Łuków na rozgrywanych w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. w Kaliszu Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule fullcontact. Turniejowe zmagania zakończyły się wywalczeniem mistrzowskich tytułów przez Martę Pawlikowska, Macieja Mościckiego i Kamila Szczygielskiego oraz zdobyciem brązowego medalu przez Kingę Komorowską.

Marta Pawlikowska, która jest dwukrotną brązową medalistka Mistrzostw Świata, tytuł Mistrza Polski zdobyła po raz trzeci w swojej karierze. Maciek i Kamil zdobyli złote medale po raz pierwszy.

Ponadto w turnieju wystartowali Monika Olszewska (junior młodszy 60kg) i Jakub Strzyżewski (senior 67 kg), którzy swój udział zakończyli w ćwierćfinałach.

W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule fullcontact seniorów, juniorów starszych i juniorów młodszych KSW Łuków zajął IV miejsce.

Start w Kaliszu należy do najbardziej udanych w 30- letniej historii łukowskiego kickboxingu. Nigdy wcześniej łukowianie nie zdobyli trzech mistrzowskich tytułów w fullcontact - najtwardszej z klasycznych formuł kickboxingu.