Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2018   |   Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Listy Burmistrza Łukowa Dariusza Szustka do Mieszkańców

Geoportal - System Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego

Organizacje pożytku publicznego

 

Pogoda

Dzieci z Baranówki w Łukowie

Dzieci z Baranówki w ŁukowieW dniach od 23 lipca do 3 sierpnia 2018 r. na zaproszenie Burmistrza Łukowa gościła 30 osobowa grupa dzieci i młodzieży z Miasta Partnerskiego Baranówka. Większość dzieci jest pochodzenia polskiego i należy do Kulturalno-Oświatowego Stowarzyszenia „Świetlica Polska”, którego prezesem jest Pani Ludmiła Chimicz.

W trakcie wizyty w Łukowie ukraińscy koloniści korzystali z basenów letnich „Delfin”, uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Łukowski Ośrodek Kultury w ramach „Wakacji z Ł’OK”, obejrzeli film w Amfiteatrze w Parku Miejskim oraz odwiedzili „Farmę Iluzji” w Mościskach.

Dzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w Łukowie