Dzisiaj jest: 20 Maja 2019   |   Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Kolektory słoneczne - nabór uzupełniający

Kolektory słoneczne - nabór uzupełniający

W związku z realizacją projektu pn. „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii poprzez dostawę i montaż instalacji solarnych i fotowoltaicznych na terenie Miasta Łuków” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Burmistrz Miasta Łuków informuje, że w terminie od 01 października 2018 r. /poniedziałek/ do 19 października 2018 r. /piątek/ w dni robocze w Wydziale Inwestycji i Promocji Urzędu Miasta Łuków, ul. Browarna 65, 21-400 Łuków, pokój nr 2 w godzinach od 7:30 do 15:30, prowadzony będzie nabór deklaracji od osób chętnych – właścicieli budynków mieszkalnych jednorodzinnych (z wyłączeniem budynków, w których jest prowadzona działalność gospodarcza, w tym agroturystyczna lub działalność rolnicza), zamieszkałych na terenie miasta Łuków do udziału w projekcie w następującym zakresie:

- Dostawa i montaż kolektorów słonecznych.

Nabór ma charakter uzupełniający w odniesieniu do naboru prowadzonego w 2016 roku oraz naboru w dniach 03.09.2018 r. - 21.09.2018 r. i ma na celu zapewnienie osiągnięcia wskaźników projektu.

Deklaracje złożone przed lub po w/w terminie pozostaną bez rozpatrzenia.

Deklaracje udostępnione zostaną od dnia 28 września 2018 r. w Wydziale Inwestycji i Promocji Urzędu Miasta Łuków, ul. Browarna 65, 21-400 Łuków oraz na stronie internetowej www.lukow.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru ankiet znajdują się w REGULAMINIE NABORU DEKLARACJI MIESZKAŃCÓW W RAMACH PROJEKTU „WYKORZYSTANIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII POPRZEZ DOSTAWĘ I MONTAŻ INSTALACJI SOLARNYCH I FOTOWOLTAICZNYCH NA TERENIE MIASTA ŁUKÓW”, dostępnym w Wydziale Inwestycji i Promocji Urzędu Miasta Łuków, ul. Browarna 65, 21-400 Łuków oraz w linku poniżej:

REGULAMIN NABORU

REGULAMIN NABORU Z DNIA 27.09.2018 R.

1. Dokumenty wymagane na etapie aplikowania o zakwalifikowanie mieszkańca do projektu - kolektory słoneczne

- DEKLARACJA dotycząca udziału w projekcie „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii poprzez dostawę i montaż instalacji solarnych i fotowoltaicznych na terenie Miasta Łuków” - kolektory słoneczne

- ZAŁĄCZNIK NR 1 DO DEKLARACJI ANKIETA DOTYCZĄCA DANYCH O BUDYNKU NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROJEKTU „WYKORZYSTANIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII POPRZEZ DOSTAWĘ I MONTAŻ INSTALACJI SOLARNYCH I FOTOWOLTAICZNYCH NA TERENIE MIASTA ŁUKÓW” W ZAKRESIE DOSTAWY I MONTAŻU INSTALACJI KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH

- UMOWA UŻYCZENIA - kolektory słoneczne

Tabela 1. Szacunkowy koszt dostawy i montażu kolektorów słonecznych (dotyczy montażu na dachu lub ścianie budynku)