Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Nie odkładaj profilaktyki na później!

Wszystkie panie, które mają 50 – 69 lat, są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi a także nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat lub są w grupie ryzyka i otrzymały w roku poprzednim wynik ze wskazaniem do wykonania mammografii po 12 miesiącach zapraszamy do skorzystania z badań mammograficznych w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi refundowanych przez NFZ.

Najbliższe badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej (mammobusie) LUX MED, odbędą się w Łukowie w dniu 5 grudnia 2018 r. na skwerze z fontanną, ul. Zdanowskiego.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz.