Dzisiaj jest: 24 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Agnieszka Osial medalistką Mistrzostw Świata

Agnieszka Osial medalistką Mistrzostw ŚwiataNa odbywających się w Bratysławie  Mistrzostwach  Świata Juniorów rozegrano walki eliminacyjne, a w środę tj. 12 września br. - ćwierćfinały. W formule light contact w kategorii do 70 kg wspaniale spisała się Agnieszka Osial podopieczna trenera Zenona Pawlikowskiego.

 

Reprezentantka PTS ŁUKPLAST Łuków  pokonała jednogłośnie na punkty Havvanur Bilgin z Turcji. Awansowała do półfinału, gdzie spotka się  z Węgierką Adrienn Kadas. W chwili obecnej jedno jest już pewne - Agnieszka ma medal Mistrzostw Świata.