Dzisiaj jest: 21 Maja 2019   |   Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

W Świątecznej Krainie

W Świątecznej KrainieBurmistrz Łukowa Pan Piotr Płudowski, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają mieszkańców Łukowa i okolic do wspólnej mikołajkowej zabawy "W Świątecznej Krainie", która odbędzie się w czwartek 6 grudnia 2018 roku na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie.

O godzinie 13:30 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową.

Od godziny 14:00 rozpocznie się mikołajkowa impreza z mnóstwem nagród, prezentów, słodyczy, konkursów, zabaw oraz karaoke. Wszyscy uczestnicy tej świątecznej imprezy będą mogli skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez Bar Frytka.

O godzinie 15:00 będzie miała miejsce mikołajkowa zumba, którą poprowadzi Platinium Gym & Fitness.

O godzinie 16.30 planowane jest przybycie Świętego Mikołaja i uroczyste rozświetlenie choinki, która będzie zdobić Plac Solidarności i Wolności przez okres świąteczny.

Serdecznie zapraszamy do Świątecznej Krainy, by razem przeżyć ten wyjątkowy czas śpiewania kolęd, wspólnych zabaw z mnóstwem prezentów oraz degustacji potraw wigilijnych, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zapraszamy do sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Partnerzy: Agencja Reklamowa A3 Studio, Bar Frytka, Platinium Gym&Fitness, Hurtownia Elektryczna ASAJ, Jastrzębski Autoryzowany dealer marki OPEL oraz Catering Dietetyczny Tylko Zdrowe.