Dzisiaj jest: 23 Lutego 2019   |   Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


 

 

W Świątecznej Krainie

W Świątecznej KrainieBurmistrz Łukowa Pan Piotr Płudowski, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają mieszkańców Łukowa i okolic do wspólnej mikołajkowej zabawy "W Świątecznej Krainie", która odbędzie się w czwartek 6 grudnia 2018 roku na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie.

O godzinie 13:30 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową.

Od godziny 14:00 rozpocznie się mikołajkowa impreza z mnóstwem nagród, prezentów, słodyczy, konkursów, zabaw oraz karaoke. Wszyscy uczestnicy tej świątecznej imprezy będą mogli skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez Bar Frytka.

O godzinie 15:00 będzie miała miejsce mikołajkowa zumba, którą poprowadzi Platinium Gym & Fitness.

O godzinie 16.30 planowane jest przybycie Świętego Mikołaja i uroczyste rozświetlenie choinki, która będzie zdobić Plac Solidarności i Wolności przez okres świąteczny.

Serdecznie zapraszamy do Świątecznej Krainy, by razem przeżyć ten wyjątkowy czas śpiewania kolęd, wspólnych zabaw z mnóstwem prezentów oraz degustacji potraw wigilijnych, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zapraszamy do sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Partnerzy: Agencja Reklamowa A3 Studio, Bar Frytka, Platinium Gym&Fitness, Hurtownia Elektryczna ASAJ, Jastrzębski Autoryzowany dealer marki OPEL oraz Catering Dietetyczny Tylko Zdrowe.