Dzisiaj jest: 24 Stycznia 2019   |   Imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


Top Regionu 2018

Top Regionu 2018Już po raz siódmy redakcje portalu podlasie24.pl i Katolickiego Radia Podlasie przygotowały Plebiscyt Top Regionu. Miło jest nam poinformować, że dzięki Państwa głosom I miejsce zajęła inwestycja pn. Rewitalizacja Zalewu Zimna Woda w Łukowie, etap I i II w kategorii Inwestycja Roku 2018. Wyróżnienie odebrał Zastępca Burmistrza Łukowa Paweł Krasuski.

Ogłoszenie wyników plebiscytu Top Regionu 2018 odbyło się w dniu 8 stycznia 2019 r. w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Opolu Nowym k/Siedlec.

Fot. podlasie24.pl