Dzisiaj jest: 21 Maja 2019   |   Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Spotkanie w Kamenie z Piotrem Wróblem

Spotkanie w Kamenie z Piotrem WróblemWe wtorek 12 marca 2019 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena.Tym razem gościł Piotr Wróbel, który zdobył tytuł Najlepszego Wolontariusza Łukowa. Przedstawił on licznie przybyłej publiczności swoje doświadczenia i osiągnięcia z zakresu bezinteresownie niesionej pomocy potrzebującym.

Wśród zebranych znaleźli się również ci, którzy indywidualnie dziękowali Piotrkowi za efekty jego pracy.

Podczas spotkania zaprezentowały się także młode poetki z Klubu Młodych Twórców z IV LO im Jana Pawła II w Łukowie: Joanna Karwowska, Weronika Niedziółka i Nikola Wasyljew.

W oprawie muzycznej wystąpiła - Patrycja Radomyska, śpiewając piosenki z repertuaru Kayah oraz Adele. Zofia Kamola - w finale spotkania zadedykowała zebranym poezję walentynkową.

Piotr Wróbel otrzymał w podziękowaniu za spotkanie - najnowszą Antologię Stania Literackiej SPP z publikacją twórczości Zofii Kamoli, którą przeznaczył na licytację, wspomagającą potrzebujących.

Piotr otrzymał też od Łukowskiego Ośrodka Kultury specjalny identyfikator z prośbą o udzielenie mu wszelkiej pomocy w wykonywaniu jego pracy społecznej.