Dzisiaj jest: 16 Września 2019   |   Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz


Ogłoszenie

Zgodnie z art. 6r, pkt. 1ab ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2018, poz. 1454 z poźń. zm.) od dnia 06 września 2019 r. środki pochodzące z opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi gromadzone są na wyodrębnionym rachunku bankowym.

Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi można dokonywać w kasach Urzędu Miasta Łuków w godz. 7.30 – 15.00 lub na nowy rachunek bankowy:

Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie
84 9206 0009 7103 0300 2000 0170


 

Kadra Narodowa w Łukowie

Kadra Narodowa w ŁukowieW 2019 roku po raz pierwszy w 30-letniej historii Polskiego Związku Kickboxingu powołano do życia kadrę narodową w najmłodszej kategorii wiekowej - dzieci w wieku 7-9 lat. Jej trenerem został łukowski szkoleniowiec, kierownik sekcji kickboxingu KSW Łuków Zenon Pawlikowski. Łukowski trener dotychczas pełnił funkcję II trenera Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu Kadetów Starszych w formule light contact.

Pierwsza konsultacja nowej kadry odbyła się w dniach 8-9 czerwca br. w Łukowie. Treningi odbywały się na obiektach Policealnej Szkoły Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie. Wzięło w nich udział 22 zawodników z całego kraju. Konsultacje miały na celu wyłonienie reprezentacji na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w węgierskim Gyor od 23 sierpnia do 1 września 2019 roku.

Podsumowaniem wielogodzinnych treningów były sparingi prowadzone przez sędziów PZKB Annę Dikta zd. Maksim, Agnieszkę Osial, Grzegorza Gzarę i Grzegorza Piotrowskiego.

Oprócz wymienionych do sprawnego przeprowadzenia konsultacji przyczynili się również Rafał Kondracki pełniący na zgrupowaniu funkcje asystenta trenera i Amelia Wasilewska, aktualna mistrzyni Europy kadetów młodszych w pointfightingu, która demonstrowała elementy techniki kickboxingu.

Słowa podziękowania należą się również Tomaszowi Gałachowi - właścicielowi firmy ŻWIRTRANS za zapewnienie transportu.

Źródło: Zenon Pawlikowski.