Dzisiaj jest: 22 Listopada 2019   |   Imieniny obchodzą: Cecylia, Jonatan, Stefan

 

Dzieci z Baranówki w Łukowie

Dzieci z Baranówki w ŁukowieW dniach od 2 do 11 lipca 2019 r. na zaproszenie Burmistrza Łukowa Piotra Płudowskiego gościła 20 osobowa grupa dzieci i młodzieży z Miasta Partnerskiego Baranówka. Większość dzieci jest pochodzenia polskiego i należy do Kulturalno-Oświatowego Stowarzyszenia „Świetlica Polska”, którego prezesem jest Ludmiła Chimicz.

W trakcie wizyty w Łukowie ukraińscy koloniści korzystali z basenów letnich „Delfin”, uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Łukowski Ośrodek Kultury w ramach „Wakacji z Ł’OK”, odwiedzili Park Trampolin w Siedlcach oraz zwiedzali Lublin.

Dzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w ŁukowieDzieci z Baranówki w Łukowie