Dzisiaj jest: 13 Listopada 2019   |   Imieniny obchodzą: Arkadia, Mikołaj, Stanisław

 

Dzieci w Urzędzie

Dzieci w Urzędzie25-osobowa grupa uczniów jednej z łukowskich szkół podstawowych odwiedziła we wtorek 29 października Urząd Miasta w Łukowie. Młodych mieszkańców po budynku oprowadzili burmistrz Piotr Płudowski i Sekretarz Waldemar Siurek.

Urząd Miasta zwiedziły dzieci uczące się w III klasie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie. Młodzi łukowianie dowiedzieli się m.in., jak wygląda praca Burmistrza, Sekretarza i Skarbnik Miasta, mieli też okazję podejrzeć pracę urzędników w wybranych wydziałach. Dzieci zwiedziły też salę konferencyjną, gdzie odbywają się sesje Rady Miasta. Burmistrz Piotr Płudowski sprawdzał też wiedzę gości o dotyczącą miasta i Urzędu, pytał m.in. jakie sprawy można załatwić w miejskim magistracie.

Dzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w UrzędzieDzieci w Urzędzie