Dzisiaj jest: 26 Maja 2020   |   Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

 Nabór do przedszkoliNabór do szkół

 

Interaktywna mapa dla firm i mieszkańców

 

Grand Prix w szachach

Grand Prix w szachachW piątek 08.11.2019 r.  o godzinie 9.00 odbędą się Mistrzostwa Szkół Miasta Łuków w Szachach organizowane w ramach cyklu Grand Prix Szkół Powiatu Łukowskiego w Szachach. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta Piotr Płudowski. Dla najlepszych szkół i zawodników przewidziano puchary, medale i dyplomy.

W sobotę 09.11.2019 r. o godzinie 10.00 odbędzie się turniej szachowy „SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA”  skierowany dla dzieci  i dorosłych uczestniczących w zajęciach szachowych prowadzonych przez Stowarzyszenie Szachistów Szachpol oraz wszystkich chętnych mieszkańców Łukowa  bez względu na wiek. Turniej dofinansowany ze środków Miasta Łuków. Organizatorzy przewidzieli słodkie niespodzianki dla wszystkich uczestników.

Natomiast w niedzielę 10.11.2019 r. o godzinie 10.00 odbędą się Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach Szybkich w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej, turniej otwarty dla wszystkich, organizatorzy przewidzieli odrębne kategorie dla juniorów, najlepszej kobiety oraz najlepszego zawodnika z Ziemi Łukowskiej.

Wszystkie turnieje odbędą się w Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie, ul. Piłsudskiego 17. Prawo udziału przysługuje uczniom uczęszczającym do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Łukowskiego, zgłoszonych do turnieju przez szkoły lub indywidualnie przez opiekunów prawnych.