Dzisiaj jest: 14 Lipca 2020   |   Imieniny obchodzą: Stella, Bonawentura, Marcelin

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2020 r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2020 r.Od 1 stycznia 2020 r. zmienia się sposób zbierania odpadów komunalnych wytworzonych przez mieszkańców Łukowa. Wytworzone odpady nie będą mogły być zbierane w sposób zmieszany. Poniżej opublikowano harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla nieruchomości jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz innych nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta Łuków. 


Harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych (prosimy odnaleźć swoją ulicę):

Ulice: Batalionów Chłopskich, Chabrowa, Chopina, Chrobrego, Czerwonego Krzyża, Dmocha, Kanałowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Kluka, Konopnickiej, Kościelna, Kozia,   Krasińskiego, Krupińskiego, Kwiatkowskiego, Laskowskiego, Ławecka, Makowa, Mickiewicza, Mieszka I, Niemcewicza, Nowopijarska, Ojców Pijarów, Pastewnik, Piramowicza, Plac Narutowicza, Popiełuszki, Reja, Sikorskiego, Skłodowskiego, Słowackiego, Spółdzielcza, Staropijarska, Staszica, Stawki, Stodolna, Szaniawskiego, Szkolna, Wrzosowa, Zdanowskiego, Zielona.

 

Ulice: 11 Listopada, Bartnia, Brzozowa, Brzóski, Farfak, Jana Pawła II, Jeżynowa, Kondrackiego, Korczaka, Lewickiego, Łąkowa, Międzyrzecka, Okrzei, Podgórna, Podleśna, Prusa, Przemysłowa, Rurowa, Sosnowa, Świętochowskiego, Tartaczna, Torowa, Trentowskiego, Wójtostwo, Wschodnia, Zacisze, Zakolejna, Zapowiednik, Źródlana.

 

Ulice: Armii Krajowej, Al. Wojska Polskiego, Baczyńskiego, Batorego, Boya Żeleńskiego, Broniewskiego, Czechowicza, Czwartaków, Dąbrowskiej, Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Leśna, Nadrzeczna, Opłotki, Orzeszkowej, Poważe, Przybosia, Sobieskiego, Staffa, Turystyczna, Tuwima, Twardowskiego, Wiatraki, Wypoczynkowa, Zimna Woda, Zygmunta Starego.

 

Ulice: Browarna, Boczna Browarnej, Bukowa, Cetnarskich, Gołaszówiec, Hempla, Kasprowicza, Kaszubskiego, Kiernickich, Kilińskiego, Klonowa, Konwiktorska, Lewoncewicza, Lipowa, Majewskiego, Objazdowa, Parkowa, Patoki, Pogodna, Porzeczkowa, Rick-Wiśniewskiego, Studzińskiego, Struga, Szlendaków, Tryjarskiego, Warszawska, Wilczyńskiego, Wirskiego, Wiśniowa, Wspólna, Zaokręgiem, Żelechowska.

 

Ulice: Al. Kościuszki, Bednarczyka, Cieszkowizna, Energetyków, Farna, Gałczyńskiego, Glinki,  Górna, Kleeberga, Konarskiego, Królik, Laserowa, Łapiguz, Łukasiewicz,  Ogrodnicza,  Piłsudskiego, Polna, Północna, Radzyńska, Rodzinna, Różana, Siedlecka, Słoneczna, Sochacz, Stankiewicza, Strzelnicza, Trzaskoniec, Wyszyńskiego, Zabrowarna, Zachodnia, Zbożowa.

 

Ulice: 700-lecia, Cegielniana, Cicha, Domaszewska, Filomatów, Filaretów, Gerwazego, Gospodarska, Goplany, Grażyny, Horeszki, Jacka Soplicy, Jankiela, Konrada Wallenroda, Kryńskiego, Krótka, Nowogródek, Pana Tadeusza, Partyzantów, Piaskowa, Południowa, Pszenna, Rogalińskiego, Rolnicza, Sienkiewicza, Skrzetuskiego, Spokojna, Sportowa, Świderska, Telimeny, Tryboniów,  Wereszczakówny, Wojskiego, Zagrodowa,  Żeromskiego.

 

Harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości zamieszkałych wielorodzinnych (Wspólnoty, Spółdzielnie Mieszkaniowe):

 

Harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości niezamieszkałych:

 

Harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości innych (np. domków letniskowych):