Dzisiaj jest: 20 Września 2020   |   Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy

Andrzej Poniedzielski w Łukowie

Andrzej Poniedzielski w ŁukowieZnany satyryk i autor tekstów Andrzej Poniedzielski odwiedzi wkrótce Łuków. Na koncert z okazji Dnia Kobiet zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Łukowski Ośrodek Kultury. Bilety na wydarzenie są do nabycia w kasie Kina Łuków oraz w Internecie. Wieczór kabaretowy z udziałem Andrzeja Poniedzielskiego zaplanowano 8 marca 2020 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej ŁOK.

W opisie wydarzenia przygotowanym przez organizatorów czytamy:

Andrzej Poniedzielski - satyryk, poeta, twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2016.

8 marca w Łukowie będzie wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem „łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego, a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie, pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości. W najnowszym programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w tematyce kobieta, mężczyzna, relacje między nimi, szczęście.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia są w kasie Kina Łuków oraz w Internecie POD TYM ADRESEM.