Dzisiaj jest: 4 Sierpnia 2020   |   Imieniny obchodzą: Dominika, Jan, Protazy

Zawody strongman w Łukowie

Zawody strongman w ŁukowieW niedzielę 26 lipca Łukowski Ośrodek Kultury i Łukowski Klub Motocyklowy Bears Riders zaprosili mieszkańców Łukowa i okolic do udziału w niecodziennym wydarzeniu. Tego dnia parking sieci marketów Kaufland przy ul. Przemysłowej, zamienił się w miejsce pokazów i rywalizacji „Silnych i Szybkich”.

Była to pierwsza edycja tego typu imprezy. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje możliwości siłowe w różnych konkurencjach  m.in. w podnoszeniu auta na specjalnej platformie, spacerze farmera oraz buszmena, gumowym koszmarze - czyli przerzucaniu 340 kg opony, wyborach najsilniejszego mężczyzny i kobiety z publiczności. Nie zabrakło konkurencji dla najmłodszych i strefy zabaw prezentowanej przez lokalną firmę.

Jednym z głównych punktów programu było  przeciąganie 8,5-tonowego tira. Dodatkową atrakcją była prezentacja klubów motocyklowych z Polski i pokazy aut TOYOTA Auto Podlasie Siedlce. Wydarzeniu towarzyszyły akcja promocyjna Klubu HDK „ Ostoja” w Łukowie i PCK „Aktywni na 100 lat”. Strefę gastronomiczną zapewniły Zakłady Mięsne „Wierzejki”.

Organizatorzy dziękują za przyjęcie zaproszenia i udział w wydarzeniu Klubom Motocyklowym, a uczestnikom wydarzenia za udział w  wspólnej zabawie. Podziękowania kierowane są także partnerom i sponsorom imprezy „Silni i Szybcy” ufundowanie nagród i pomoc w organizacji wydarzenia.

Sponsorzy i partnerzy:

  • TOYOTA - Auto Podlasie
  • Sieć hipermarketów Kaufland
  • Fabryka Wnętrz Grzegorz Zarzycki
  • Restauracja Zielony Gaj Kamil Walczak
  • Drewmoto Dariusz Kabas
  • Strefa Alkoholi Łuków
  • Drogbud Bogdan Kucharski
  • Zakład Mięsny Wierzejki

Zawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w ŁukowieZawody strongman w Łukowie

Fot. Łukowski Ośrodek Kultury i Ten Moment Grzegorz Zarzycki. Obszerna galeria zdjęć dostępna pod adresem: https://www.lok.lukow.pl/wiadomosci/2390,silni-i-szybcy-strongmani-vs-motocyklisci-foto