Dwa tytuły Mistrza Polski kickboxingu to wynik łukowianki Amelii Wasilewskiej, reprezentującej barwy KSW Łuków. Złote medale podopieczna trenera Zenona Pawlikowskiego wywalczyła na Mistrzostwach w Krynicy Zdrój, które rozegrano w weekend 4-6 września. W turnieju rywalizowali zawodnicy w wieku 13-15 lat.

W mistrzostwach wystartowało sześciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujących na co dzień klub KSW Łuków, tj. Martyna Osial, Dominika Kondracka, Amelia Wasilewska, Gabriela Lizoń, Jakub Bober i Mateusz Kozioł.

Amelia Wasilewska obroniła tytuł z ubiegłego roku i zdobyła złoty medal w kategorii do 42 kg w formule pointfighting. W rywalizacji light contact łukowianka poprawiła wynik z ubiegłego roku, kiedy zdobyła srebro, kończąc zawody na najwyższym stopniu podium.

Do bardzo udanych swój start może zaliczyć także Gabriela Lizoń, która wywalczyła brązowe medale. Na 6. miejscu rywalizację zakończyła Dominika Kondracka, która w walce o wejście do strefy medalowej z wicemistrzynią Europy odniosła kontuzję ręki uniemożliwiającą jej kontynuowanie pojedynku. 7. miejsce w zawodach zajęła Martyna Osial, a na tej samej pozycji uplasował się również Jakub Bober. Mateusz Kozioł, ostatni z reprezentantów KSW Łuków, zajął natomiast miejsca 9-16.