Dzisiaj jest: 23 Lutego 2019   |   Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian


Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego

Burmistrz Miasta Łuków informuje, że z dniem 1 stycznia 2019 r. na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, nieruchomości będące własnością Miasta Łuków, oddane w użytkowanie wieczyste, zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi lub budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi (w których co najmniej połowę liczby lokali stanowią lokale mieszkalne) wraz z budynkami gospodarczymi, garażami, innymi obiektami budowlanymi lub urządzeniami budowlanymi umożliwiającymi prawidłowe i racjonalne korzystanie z budynków mieszkalnych, stały się własnością dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Szczegółowe informacje


 

 

Dzień Dziecka w Łukowie

Dzień Dziecka w ŁukowieZ okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Wydział Promocji Urzędu Miasta Łuków przy współpracy Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizował w sobotę 1 czerwca br. w hali sportowej przy Gimnazjum Nr 2 piknik „W bajecznej krainie” dla najmłodszych mieszkańców Łukowa.

Burmistrz Miasta Łuków rozpoczął piknik składając najserdeczniejsze życzenia dzieciom z okazji ich święta. Uczestnicy „bajecznej krainy” nieodpłatnie skorzystali z dmuchańców oraz kącików malowania twarzy. Animatorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury przygotowali kąciki plastyczne, gdzie powstały przepiękne prace z papieru, gliny.

Organizatorzy przygotowali również kąciki z przekąskami – watą cukrową, popcornem oraz kiełbaskami z grilla. Nie zabrakło również zabaw i konkursów z nagrodami. Dla wszystkich uczestników pikniku przygotowano upominki.

Atrakcję „bajecznej krainy” stanowiły również maskotki: Misiek Miasta Łuków, Pan Pikuś AVIVA oraz Pan Kredytów Chwilówek.

W zupełnie inny wymiar, ten najbardziej tajemniczy zabrał uczestników pikniku iluzjonista. Było to niesamowite show, podczas którego rzeczywisty świat przestał istnieć, a w rolę asystentów wcieliły się dzieci i dorośli z widowni.

Piknik został sfinansowany ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz budżetu Miasta Łuków i stanowił alternatywną wobec rożnego rodzaju uzależnień formę zagospodarowania czasu wolnego dzieci. W organizację pikniku, poprzez ufundowanie nagród i upominków, włączyły się również następujące firmy: AVIVA, Bar Frytka z Łukowa, Kredyty Chwilówki oraz GUST.

Dzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w Łukowie