Dzisiaj jest: 20 Maja 2019   |   Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Dzień Dziecka w Łukowie

Dzień Dziecka w ŁukowieZ okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Wydział Promocji Urzędu Miasta Łuków przy współpracy Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizował w sobotę 1 czerwca br. w hali sportowej przy Gimnazjum Nr 2 piknik „W bajecznej krainie” dla najmłodszych mieszkańców Łukowa.

Burmistrz Miasta Łuków rozpoczął piknik składając najserdeczniejsze życzenia dzieciom z okazji ich święta. Uczestnicy „bajecznej krainy” nieodpłatnie skorzystali z dmuchańców oraz kącików malowania twarzy. Animatorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury przygotowali kąciki plastyczne, gdzie powstały przepiękne prace z papieru, gliny.

Organizatorzy przygotowali również kąciki z przekąskami – watą cukrową, popcornem oraz kiełbaskami z grilla. Nie zabrakło również zabaw i konkursów z nagrodami. Dla wszystkich uczestników pikniku przygotowano upominki.

Atrakcję „bajecznej krainy” stanowiły również maskotki: Misiek Miasta Łuków, Pan Pikuś AVIVA oraz Pan Kredytów Chwilówek.

W zupełnie inny wymiar, ten najbardziej tajemniczy zabrał uczestników pikniku iluzjonista. Było to niesamowite show, podczas którego rzeczywisty świat przestał istnieć, a w rolę asystentów wcieliły się dzieci i dorośli z widowni.

Piknik został sfinansowany ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz budżetu Miasta Łuków i stanowił alternatywną wobec rożnego rodzaju uzależnień formę zagospodarowania czasu wolnego dzieci. W organizację pikniku, poprzez ufundowanie nagród i upominków, włączyły się również następujące firmy: AVIVA, Bar Frytka z Łukowa, Kredyty Chwilówki oraz GUST.

Dzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w ŁukowieDzień Dziecka w Łukowie