Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2019   |   Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

 

Granty od Kulczyk Foundation

Grant w wysokości do 25 tysięcy złotych może uzyskać w konkursie przeznaczonym dla organizacji, instytucji, szkół, zrzeszeń, czy firm. Najlepsze pomysły infrastrukturalne lub dotyczące przedsiębiorczości zostaną wsparte, ale czasu jest bardzo mało, bo 31 grudnia o godz. 23:59 upływa ostateczny termin składania wniosków. Organizatorzy konkursu zastrzegają, że projektów nie mogą zgłaszać osoby fizyczne, projekty nie mogą też dotyczyć stypendiów.

Co należy zrobić, by podjąć walkę o pieniądze? Po pierwsze dokładnie przeczytać regulamin, który czeka pod adresem www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „wsparcie” (kliknij i zjedź na sam dół). Po drugie wypełnić formularz, który jest dostępny w tym samym miejscu. Po trzecie złożyć go drogą mailową lub pocztą zgodnie z zasadami w regulaminie.

Wnioski będą oceniane do 15 lutego przyszłego roku. Specjalna komisja oceni je według wielu kryteriów m.in. wiarygodności kosztorysu, potencjału fundraisingowego, współpracy ze społecznością lokalną czy możliwego zaangażowania wolontariuszy.