Andżelika Młynarczyk z Pucharem Roztocza

W miniony weekend w Zamościu odbył się Ogólnopolski Puchar Roztocza i Memoriał Tadeusza Skąmskiego 2021 w podnoszeniu ciężarów. Wśród startujących zaprezentowała się sześcioosobowa reprezentacja Olimpijczyka Łuków.

W zawodach wystartowało ponad 80 zawodniczek i zawodników z województwa mazowieckiego, podkarpackiego i lubelskiego. Przedstawiciele łukowskiego klubu - Oliwia Markiewicz, Andżelika Młynarczyk, Julia Linkiewicz i Błażej Borkowski - w swoich kategoriach wagowych wywalczyli złote medale. Piotr Zachoszcz w kat. do 55 kg zajął drugiej miejsce, a Patrycja Domańska również w kat. 55 kg kobiet wywalczyła szóstą lokatę.

Ponadto Andżelika Młynarczyk została najlepszą zawodniczką imprezy zdobywając Puchar Roztocza. W zawodach rozegrana została także trzecia runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów, a najlepszy wynik osiągnął Olimpijczyk Łuków.