Dni Łukowa '23: Oskar Cyms

Moc, energia i wyśmienita zabawa! Ten koncert będzie prawdziwą petardą Dni Łukowa! Na scenie przy ul. Prusa w niedzielę 4 czerwca wystąpi Oskar Cyms. Tego nie możecie przegapić!

Niby nowość na naszym rynku i wschodząca gwiazda, a już podbił serca Polaków. Oskar Cyms w zaledwie rok zdążył wzbić się na szczyt. Jego kariera pędzi jak szalona i prowadzi go prosto do Łukowa. Młody artysta idzie za ciosem i wydaje numer po numerze, osiągając przy tym ogromne wyświetlenia i rozgłos. Jego hity "My Girl" i "Nic więcej" zgromadziły już grube miliony odsłon na samym YouTube! Do kolekcji warto zobaczyć także jego najnowszy numer "Niech mówią".

Oskar dał się poznać głównie za sprawą kawałka "My Girl", który był wykorzystany w filmie "365 dni" produkcji Netflixa i stał się międzynarodowym przebojem, a także jedną z najchętniej wyszukiwanych piosenek w serwisach streamingowych na świecie. Muzyk rozgłos w kraju zyskał także dzięki swoim przebojowym występom w telewizyjnym programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego muzyczne metamorfozy podbiły serca widzów, czego dowodem były kolejne zwycięstwa w programie.

Oskar Cyms zagra w Łukowie w niedzielę 4 czerwca o godz. 18.00. Zapraszamy na koncert!