LIber i InoRos zatrzęśli sceną na Dniach Łukowa

Góralsko-rockowo-hip-hopowe rytmy niosły się w sobotę wieczór 3 czerwca podczas tegorocznych Dni Łukowa. Jedną z gwiazd święta naszego miasta była formacja Liber i InoRos, prezentując mieszkańcom prawdziwą muzyczną mieszankę wybuchową!

Współpraca Libera z podhalańską kapelą InoRos trwa już 10 lat. Artyści koncertują w całej Polsce i zatrzymali się w Łukowie na święto naszego miasta. Choć koncert nie odbył się w "Piątunio" - jak brzmi tytuł jednego z ich przebojów - to i tak wprowadzili publiczność w stan  "Czystego szaleństwa", jak brzmi kolejny ze znanych kawałków.
 
3 czerwca ta folkowo-rapowa drużyna przedstawiła znane przeboje, zarówno śpiewane przez Libera jak i wokalistę Kamila Kowalcze. Oprócz mocnych, rockowych brzmień nie zabrakło też góralskich nut. Energetyczny koncert był pełen luzu i dobrej zabawy. Powinien długo zapaść w pamięci publiczności.