Dni Łukowa ’23: niedzielna impreza w obiektywie

Niespotykane tłumy na placu targowym przy ul. Prusa, wiele atrakcji i ogromna ilość decybeli, która niosła się ze sceny. Tak wyglądało huczne zakończenie tegorocznych Dni Łukowa. Gwiazdy nie zawiodły, publiczność też!

Dni Łukowa 2023 przeszły do historii. Przez trzy dni, od 2 do 4 czerwca dla mieszkańców Łukowa oraz osób przyjezdnych przygotowano zarówno zawody sportowe, jak i muzyczne atrakcje na najwyższym poziomie. Po piątkowym „Biegu z Pochodniami”, przez sobotnią „Przedszkoliadę” i „Imprezową Sobotę” organizatorzy przygotowali koncertowy dzień i występy gwiazd polskiej muzyki z różnych pokoleń.

Osoby, które pojawiły się w niedzielne popołudnie na placu targowym przy ul. Prusa mogli też skorzystać z punktów gastronomicznych, wesołego miasteczka; mogli także zwiedzać stoiska sponsorów oraz partnerów wydarzenia. Na scenie czekała na nich natomiast muzyka, w tym polskie i zagraniczne przeboje. Dopełnieniem oferty przygotowanej przez organizatorów były natomiast koncerty Oskara Cymsa oraz Maryli Rodowicz, które okazały się przysłowiowymi oraz dosłownymi „strzałami w dziesiątkę”.

Jak natomiast wyglądała niedzielna impreza 4 czerwca w obiektywie aparatu? Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć z finału Dni Łukowa 2023 i dziękując za Waszą obecność głęboko wierzymy, że spotkany się na święcie naszego miasta również za rok!