20 medali KSW Łuków

Pod koniec ubiegłego tygodnia w Węgrowie zawodnicy KSW Łuków startowali w międzynarodowym turnieju POLISH OPEN. Mimo, iż był to pierwszy start po wakacjach, nasi kickboxerzy zdobyli aż 20 medali.

Zawody w Węgrowie odbywały się od 11 do 13 października. Złote medale wywalczyli Róża Zaniewicz, Leon Stępniak, Sebastian Czerski i Jakub Oponowicz, a srebrnymi medalistami zostali Julia Ciołek, Kalina Zalewska, Maja Radomyska, Hanna Safiańska, Maciej Oponowicz, Borys Kaczorowski i Wojciech Muszyński. Z kolei brązowe krążki zdobyli Eliza Gurdziel, Hanna Safiańska (regulamin turnieju dopuszczał start w dwóch kategoriach wagowych), Kacper Wryk, Alex Siekierzyński, Marcin Jandik, Michał Gajda, Nikodem Gurdziel, Stefan Siemionek oraz Krystian Czerski.

Trener Zenon Pawlikowski jest zadowolony z wyników swoich podopiecznych na tym etapie treningowym. W najbliższych dniach łukowian czeka start w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, gdzie postarają się zdobyć jeszcze więcej medali.