Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej w Łukowie Sp. z o.o. informuje, że rozpoczęły się roboty związane z modernizacją sieci wodociągowej w ulicy Browarnej w Łukowie. I etap prac polegać będzie na wymianie rur żeliwnych na rury PE o łącznej długości 376,00 mb na odcinku od skrzyżowania z ulicą Konwiktorską do skrzyżowania z ul. Warszawską w Łukowie. Przewidywane zakończenie robót to 30 czerwca 2020 roku.

Prace na zlecenie PUIK Sp. z o.o. wykonuje firma P.U.H. „MEL-KAN” Kazimierz Jakubiak, 21-400 Łuków, Ryżki 76C. Podczas prac modernizacyjnych dostawa wody do budynków zasilanych z wodociągu na ul. Browarnej odbywać się będzie tymczasowo poprzez zastępczą sieć wodociągową. Będą też występować utrudnienia w ruchu pojazdów na ulicy.

Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia, które wystąpią podczas prac polegających na modernizacji wodociągu. Szczegółowe informacje na temat inwestycji można uzyskać od kierownictwa Zakładu Wodociągów - Andrzeja Wilczyńskiego lub Waldemara Barszcza (telefon 25 798 25 97).