Budżet obywatelski: mamy zwycięzcę głosowania!

„Budowa tężni w parku miejskim w Łukowie” to nazwa zwycięskiego projektu w pierwszej w historii Łukowa edycji budżetu obywatelskiego. Za nami głosowanie mieszkańców na inwestycje do wykonania przez Miasto, które wymyślili i poparli sami łukowianie, a nie radni, czy burmistrz Łukowa. Co ciekawe, pomysł wybudowania tężni w parku poprała ponad połowa wszystkich osób, które oddały ważne głosy.

Ruszyło głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego!

Jeszcze przez tydzień mieszkańcy Łukowa mogą oddawać głosy na projekty, które mogą być zrealizowane w pierwszej w historii łukowskiego samorządu edycji budżetu obywatelskiego. O realizację „walczy” 11 projektów zaproponowanych oddolnie przez mieszkańców. Głosowanie kończy się w piątek 25 marca.

Ruszyło głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego!

Do piątku 25 marca trwać będzie głosowanie mieszkańców na projekty, które mogą być zrealizowane w pierwszej w historii łukowskiego samorządu edycji budżetu obywatelskiego. O realizację „walczy” 11 projektów zaproponowanych oddolnie przez mieszkańców. Miasto ma do wydania na ten cel 300 tys. zł.

Budżet Obywatelski: projekty zakwalifikowane do głosowania

Już 14 marca ruszy głosowanie na projekty do zrealizowania ze środków Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego. Po raz pierwszy w historii samorządu w Łukowie to właśnie mieszkańcy zadecydują, na co wydać część miejskich pieniędzy. W sumie do wyboru będzie aż 11 propozycji inwestycji zgłoszonych przez łukowian.

Budżet Obywatelski - lista projektów od mieszkańców

13 wniosków z propozycjami inwestycji do zrealizowania ze środków Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego wpłynęło od mieszkańców w regulaminowym terminie od 7 do 18 lutego. Poniżej publikujemy listę wszystkich pomysłów zgłoszonych przez łukowian oraz finalny wykaz projektów, które poddane zostaną społecznej ocenie w procesie głosowania.