BO 2024: znamy zwycięzcę głosowania!

Znamy zwycięski projekt Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok. Tym razem mieszkańcy naszego miasta zadecydowali, aby część pieniędzy przeznaczyć na zakup nowych drzew i nasadzenia roślin.

BO 2024: Koniec głosowania, czekamy na wyniki

Zakończyło się głosowanie mieszkańców na projekty do zrealizowania w ramach Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego. O najlepszych ich zdaniem pomysłach łukowianie wypowiadali się od 11 do 24 września.

W tegorocznej edycji Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego - którego zwycięski projekt (lub projekty) zostanie wpisany do projektu uchwały budżetowej Miasta Łuków na 2024 rok - głosowanie odbywało się dwutor

BO 2024: Ruszyło głosowanie!

Od 11 do 24 września będzie trwało głosowanie na projekty złożone przez mieszkańców w ramach III edycji Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosować można bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

BO 2024: projekty dopuszczone do głosowania

6 projektów do zrealizowania w ramach Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok zostanie poddanych ocenie mieszkańców. Na projekty te będzie można głosować od 11 do 24 września br. Wcześniej wszystkie pomysły mieszkańców zostały ocenione przez działający w Urzędzie Miasta Łuków Zespół ds. budżetu obywatelskiego.

BO 2024: Projekty niezakwalifikowane do głosowania

Poniżej prezentujemy niezakwalifikowane do głosowania projekty do zrealizowania ze środków Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego.