Czyste Powietrze - informacje

Miasto Łuków zawarło z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie porozumienie w zakresie uruchomienia i prowadzenia Punktu konsultacyjno-informacyjnego Programu „Czyste Powietrze”. Dzięki środkom z ww. Programu osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami domów jednorodzinnych lub wydzielonych lokali mieszkalnych mogą uzyskać dofinasowanie m.in. na wymianę źródła ciepła, kompleksową termomodernizację budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz montaż odnawialnych źródeł energii. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na temat Punktu:

Informacja o funkcjonowaniu Punktu konsultacyjno-informacyjnego Czyste Powietrze:

Punkt konsultacyjno-informacyjny programu Czyste Powietrze funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 w budynku Urzędu Miasta Łuków przy ul. Piłsudskiego 17, pokój nr 12 (parter budynku)

Informacja o programie i korzyściach z udziału:

Link do Programu Czyste Powietrze: https://czystepowietrze.gov.pl/

Jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego i chcesz wymienić stary wysokoemisyjny piec węglowy na nowe ekologiczne źródło ogrzewania oraz przeprowadzić gruntową termomodernizację budynku nie czekaj, weź dotację w Programie Czyste Powietrze.

Co zyskujesz?

• oszczędzasz na rachunkach za energię,
  • dbasz o domowy budżet,
  • dbasz o zdrowie,
  • dbasz o środowisko.

Nie czekaj, już dziś odwiedź nasz Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu i uzyskaj bezpłatną pomoc lub skontaktuj się z nami telefonicznie: (25) 797 66 07.

Czekamy na Ciebie.

Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie: 670