Harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości ZAMIESZKAŁYCH JEDNORODZINNYCH (prosimy odnaleźć swoją ulicę):

 

Ulice: Batalionów Chłopskich, Chabrowa, Chopina, Chrobrego, Czerwonego Krzyża, Dmocha, Kanałowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Kluka, Konopnickiej, Kościelna, Kozia,   Krasińskiego, Krupińskiego, Kwiatkowskiego, Laskowskiego, Ławecka, Makowa, Mickiewicza, Mieszka I, Niemcewicza, Nowopijarska, Ojców Pijarów, Pastewnik, Piramowicza, Plac Narutowicza, Popiełuszki, Reja, Sikorskiego, Skłodowskiego, Słowackiego, Spółdzielcza, Staropijarska, Staszica, Stawki, Stodolna, Szaniawskiego, Szkolna, Wrzosowa, Zdanowskiego, Zielona.

 

Ulice: 11 Listopada, Bartnia, Brzozowa, Brzóski, Farfak, Jana Pawła II, Jeżynowa, Kondrackiego, Korczaka, Lewickiego, Łąkowa, Międzyrzecka, Okrzei, Podgórna, Podleśna, Prusa, Przemysłowa, Rurowa, Sosnowa, Świętochowskiego, Tartaczna, Torowa, Trentowskiego, Wójtostwo, Wschodnia, Zacisze, Zakolejna, Zapowiednik, Źródlana.

 

Ulice: Armii Krajowej, Al. Wojska Polskiego, Baczyńskiego, Batorego, Boya Żeleńskiego, Broniewskiego, Czechowicza, Czwartaków, Dąbrowskiej, Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Leśna, Nadrzeczna, Opłotki, Orzeszkowej, Poważe, Przybosia, Sobieskiego, Staffa, Turystyczna, Tuwima, Twardowskiego, Wiatraki, Wypoczynkowa, Zimna Woda, Zygmunta Starego.

 

Ulice: Browarna, Boczna Browarnej, Bukowa, Cetnarskich, Gołaszówiec, Hempla, Kasprowicza, Kaszubskiego, Kiernickich, Kilińskiego, Klonowa, Konwiktorska, Lewoncewicza, Lipowa, Majewskiego, Objazdowa, Parkowa, Patoki, Pogodna, Porzeczkowa, Rick-Wiśniewskiego, Studzińskiego, Struga, Szlendaków, Tryjarskiego, Warszawska, Wilczyńskiego, Wirskiego, Wiśniowa, Wspólna, Zaokręgiem, Żelechowska.

 

Ulice: Al. Kościuszki, Bednarczyka, Cieszkowizna, Energetyków, Farna, Gałczyńskiego, Glinki,  Górna, Kleeberga, Konarskiego, Królik, Laserowa, Łapiguz, Łukasiewicz,  Ogrodnicza,  Piłsudskiego, Polna, Północna, Radzyńska, Rodzinna, Różana, Siedlecka, Słoneczna, Sochacz, Stankiewicza, Strzelnicza, Trzaskoniec, Wyszyńskiego, Zabrowarna, Zachodnia, Zbożowa.

 

Ulice: 700-lecia, Cegielniana, Cicha, Domaszewska, Filomatów, Filaretów, Gerwazego, Gospodarska, Goplany, Grażyny, Horeszki, Jacka Soplicy, Jankiela, Konrada Wallenroda, Kryńskiego, Krótka, Nowogródek, Pana Tadeusza, Partyzantów, Piaskowa, Południowa, Pszenna, Rogalińskiego, Rolnicza, Sienkiewicza, Skrzetuskiego, Spokojna, Sportowa, Świderska, Telimeny, Tryboniów,  Wereszczakówny, Wojskiego, Zagrodowa,  Żeromskiego.

 

Harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości ZAMIESZKAŁYCH WIELORODZINNYCH (Wspólnoty, Spółdzielnie Mieszkaniowe):

 

Harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości NIEZAMIESZKAŁYCH:

 

Harmonogram odbioru odpadów dla nieruchomości INNYCH (np. domków letniskowych):