Harmonogram odbioru odpadów w 2022 r.

Harmonogram odbioru odpadów na rok 2022 dla nieruchomości ZAMIESZKAŁYCH JEDNORODZINNYCH (prosimy odnaleźć swoją ulicę):

 

REJON 1. Ulice: 11 Listopada, Baczyńskiego, Bednarczyka, Boya Żeleńskiego, Broniewskiego, Brzóski, Czechowicza, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Jana Pawła II, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Krasińskiego, Kraszewskiego, Łukasiewicz, Mickiewicza, Orzeszkowej, Popiełuszki, Przemysłowa, Przybosia, Reja, Siedlecka, Słowackiego, Staffa, Stankiewicza, Torowa, Tuwima, Trzaskoniec, Twardowskiego.

 

REJON 2. Ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Batorego, Chabrowa, Chrobrego, Czwartaków, Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kluka, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Królowej Jadwigi, Krupińskiego, Leśna, Ławecka, Makowa, Mieszka I, Niemcewicza, Piramowicza, Sikorskiego, Skłodowskiego, Sobieskiego, Staszica, Stodolna, Szaniawskiego, Szkolna, Turystyczna, Wiatraki, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Zielona, Zimna Woda, Zygmunta Starego.

 

REJON 3. Ulice: 700-lecia, Bukowa, Cetnarskich, Cicha, Cmentarna, Gołaszówiec, Hempla, Kasprowicza, Kaszubskiego, Kiernickich, Kilińskiego, Klonowa, Krótka, Kryńskiego, Lewoncewicza, Lipowa, Majewskiego, Nadrzeczna, Opłotki, Parkowa, Partyzantów, Pogodna, Poważe, Rick Wiśniewskiego, Rogalińskiego, Sienkiewicza, Spokojna, Sportowa, Struga, Studzińskiego, Szlendaków, Tryboniów, Tryjarskiego, Warszawska, Wilczyńskiego, Wirskiego, Wiśniowa, Żeromskiego.

 

REJON 4. Ulice: Bartnia, Brzozowa, Dworcowa, Farfak, Graniczna, Jeżynowa, Kolejowa, Konarskiego, Kondrackiego, Korczaka, Łąkowa, Międzyrzecka, Okrzei, Podgórna, Podleśna, Prusa, Rurowa, Sosnowa, Świętochowskiego, Tartaczna, Trentowskiego, Wójtostwo, Wschodnia, Zacisze, Zakolejna, Zapowiednik, Źródlana.

 

REJON 5. Ulice: Boczna Browarnej, Browarna, Cieszkowizna, Chopina, Czerwonego Krzyża, Dmocha, Domaszewska, Energetyków, Farna, Glinki, Gospodarska, Kanałowa, Konwiktorska, Kościelna, Kozia, Królik, Kwiatkowskiego, Laserowa, Laskowskiego, Lewickiego, Nowopijarska, Ojców Pijarów, Pastewnik, Piaskowa, Piękna, Piłsudskiego, Plac Narutowicza, Polna, Północna, Pszenna, Radzyńska, Rodzinna, Różana, Słoneczna, Spółdzielcza, Staropijarska, Stawki, Świderska, Wspólna, Wyszyńskiego, Zabrowarna, Zdanowskiego.

 

REJON  6. Ulice: Cegielniana, Filaretów, Filomatów, Gerwazego, Goplany, Górna, Grażyny, Horeszki, Jankiela, Kleeberga, Kresów Wschodnich, Łapiguz, Malinowa, Nowogródek, Objazdowa, Ogrodnicza, Pana Tadeusza, Patoki, Podkomorzego, Południowa, Porzeczkowa, Rolnicza, Sochacz, Soplicy, Strzelnicza, Telimeny, Wallenroda, Wereszczakówny, Wileńska, Wojskiego, Zachodnia, Zagrodowa, Zaokręgiem, Zbożowa, Żelechowska.

 

Harmonogram odbioru odpadów na rok 2022 dla nieruchomości ZAMIESZKAŁYCH WIELORODZINNYCH (Wspólnoty, Spółdzielnie Mieszkaniowe):

 

Harmonogram odbioru odpadów na rok 2022 dla nieruchomości NIEZAMIESZKAŁYCH (m.in. firm i instytucji):

 

Harmonogram odbioru odpadów na rok 2022 dla nieruchomości INNYCH (np. domków letniskowych):