BO 2024: Koniec głosowania, czekamy na wyniki

Zakończyło się głosowanie mieszkańców na projekty do zrealizowania w ramach Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego. O najlepszych ich zdaniem pomysłach łukowianie wypowiadali się od 11 do 24 września.

W tegorocznej edycji Łukowskiego Budżetu Obywatelskiego - którego zwycięski projekt (lub projekty) zostanie wpisany do projektu uchwały budżetowej Miasta Łuków na 2024 rok - głosowanie odbywało się dwutor

owo, tj. za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej https://lukow.budzet-obywatelski.org/ oraz w tradycyjny sposób, poprzez wrzucenie głosu do urny umiejscowionej w Urzędzie Miasta. Głosować na 1 z 6 projektów mogli łukowianie w wieku od 13 roku życia.

Dziękując mieszkańcom za ich zaangażowanie i uczestnictwo w specyficznych konsultacjach społecznych, do jakich zaliczyć można Łukowski Budżet Obywatelski informujemy, iż jego kolejnym etapem będzie zliczenie i zweryfikowanie oddanych głosów. Pracą zajmie się Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego, a wyniki głosowania mieszkańców przedstawione zostaną już wkrótce.